Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем поліції України! Хочу привітати всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону - справою всього життя. Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Ямполя, стоїте на варті правопорядку.

09:50 04.07.2019

Шановні ямпільчани та гості міста!

Запрошуємо вас 06 липня 2019 року в парк на березі річки Дністер (біля сцени) на святкування фольклорно-етнографічного свята Івана Купала.

11:44 02.07.2019

У Ямполі відшуміли випускні вечори

27 та 29 червня ямпільські опорні навчальні заклади випускали у доросле та самостійне життя своїх одинадцятикласників. Святкові сценарії випускних вечорів були переплетені чудовими музично-танцювальними вітаннями, а завершував їх – прощальний шкільний вальс.

15:12 01.07.2019

До уваги підприємців!

6 липня 2019 року в парку на березі річки Дністер (біля сцени) відбудеться святкування фольклорно-етнографічного свята Івана Купала.

10:51 01.07.2019

Дорогі ямпільчани!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

10:03 27.06.2019

"Зупинити процеси децентралізації - неприпустимо"

Саме під таким гаслом 24 червня 2019 року у Києві при КМУ під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася нарада з представниками міст та селищ з питань прискорення процесу добровільного об’єднання територіальних громад, до участі в якій було запрошено і міського голову Анатолія Юрченка.

14:01 26.06.2019