Нормативні документи для оприлюднення

02.03.22 ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Ямпільської  міської публічної бібліотеки Ямпільської міської ради від 01.03.2022 року.

01.03.22   ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Ямпільської  міської публічної бібліотеки Ямпільської міської радивід 28.02.2022 року.

Рішення виконавчого комітету №16 від 08.02.2022р. Про затвердження Загальних правил етичної поведінки посадових осіб Ямпільської міської  ради

Розпорядження №16 від 24.01.2022р. Про встановлення обмежувальних  протиепідемічних заходів  по  Ямпільській міській раді