Ямпільська міська громада

24 листопада 2021 року

І ЕТАП КОНКУРСУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» НА 2021 – 2022 РІК

ТЕХНІЧНИЙ ВІДБІР ПРОЄКТІВ

Завершено технічний відбір проєктних заявок у І етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» на 2021 – 2022 роки.

23 листопада відбулось засідання Ямпільської відбіркової комісії з організації та проведення І етапу конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021 – 2022 роках. Після перегляду 6 проєктів, які надійшли до відділу економічного розвитку та інвестицій, відбірковою комісією до голосування було допущено 4 проєктні заявки, які відповідають аплікаційній формі та всім вимогам конкурсу, це:

• «Здорова нація – запорука могутності держави» (придбання урологічного обладнання для Ямпільської лікарні);
  • «Новий дах сільській амбулаторії» (заміна даху в Качківській АЗПСМ);
  • «Сучасна громада для дітей та молоді» (реконструкція центрального парку в м. Ямпіль з облаштуванням скейт парку);
  • «Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє» (завершення облаштування центральної площі в с. Дзигівка).

З 25 листопада по 5 грудня відбуватиметься голосування за проектні заявки. Підтримати своїм голосом один із проєктів  ви зможете в пунктах для голосування:

- відділ економічного розвитку та інвестицій, кабінет №3, вул. Свободи, 132;

- Центр надання адміністративних послуг, вул. Замкова 94/2, перший поверх, кабінет начальника ЦНАПу;

16 листопада 2021 року

ЗАВЕРШИВСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ У І ЕТАПІ КОНКУРСУ

«КОМФОРТНІ ГРОМАДИ»

П’ятнадцятого листопада завершено прийом документів у І етапі конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади» на 2021 – 2022 роки. До відділу економічного розвитку та інвестицій Ямпільської міської ради надійшло 6 проєктних заявок за такими напрямками:

•  2 проєкти - «Здоров`я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров`я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;
  • 4 проєкти - «Сучасна громада» – розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо;

Нагадаємо, до 25 листопада проектні заявки будуть проходити технічний відбір: переглядатись на відповідність умовам конкурсу, дотримання аплікаційної форми проєкту тощо. А з 25 листопада по 05 грудня відбуватиметься голосування, під час якого мешканці нашої громади своїм голосом зможуть підтримати один із проєктів для подальшої участі.

За умовами конкурсу, 4 проєкти (які наберуть найбільшу підтримку громадськості) будуть допущені до участі у ІІ етапі – обласний рівень. Для територіальної громади з населення понад 10 000 осіб, переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проєктів, що отримають фінансування на їх реалізацію у 2022 році.

10 жовтня 2021 року

СТАРТ КОНКУРСУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» НА 2021-2022 РОКИ

5 жовтня Вінницька обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація проєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел, не заборонених чинним законодавством.

Цьогоріч  конкурс зазнав суттєвих змін. Від так, він проводитиметься в два етапи: спочатку – на рівні територіальної громади, потім на рівні області. Всі проєкти, які будуть подані до Ямпільської міської ради на першому етапі, будуть переглянуті Відбірковою комісією. Також, проєкт мають підтримати не менше 25 осіб  - громадян України віком від 18 років, які є жителями громади.  Визначені цією комісією проєкти будуть допущені до голосування. І лише проєкти, схвалені громадою, переходять до ІІ етапу - на обласний рівень. Вони оцінюються фахівцями-експертами та передаються Експертній раді, яка й визначає переможців конкурсу.

Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Ямпільській територіальній громаді.

Учасникам Конкурсу на 2021-2022 роки пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

– «Безпечна та доступна громада» – впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади;

– «Здоров`я жителів громади»  – здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров`я  (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;

– «Сучасна громада» – розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо;

– «Спроможна громада» – економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

Фінансування проєктів для таких територіальних громад як Ямпільська, де  чисельність населення понад 10 000 осіб, відбуватиметься наступним чином: обсяг співфінансування з обласного бюджету до 500 тис. грн., власний внесок (місцевий бюджет, спонсорська допомога, інші джерела фінансування, що не заборонені чинним законодавством) - не менше 50% від загальної вартості проєкту.

Прийом проєктів проводитиметься з 15 жовтня по 15 листопада 2021 року. Проєктні заявки приймаються у відділі економічного розвитку та інвестицій Ямпільської міської ради за адресою: м. Ямпіль, вул. Свободи, 132,  кабінет №3 (2-й поверх) у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проекту (Додаток), що додається.