Послуги

Перелік адміністративних послуг, які надаються відділом соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради

1. Надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам Ямпільської міської ради.

2. Призначення і виплата компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

3. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.

4. Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій, що зазнали поранення, членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь в бойових діях внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, зареєстровані на території Ямпільської міської ради.

5. Виплата коштів на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

6. Відшкодування видатків, надання послуг, проведення обліку та розрахунків по зубопротезуванню пільговим категоріям громадян Ямпільської міської ради.

7. Подання рішення про призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

8. Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

9. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

10. Видача довідки про призначення і виплату компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду  без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.