A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Антикорупційна політика

 

Запобігання проявам корупції

 

З питань протидії корупції відносно посадових і службових осіб 
Ямпільської міської ради можна повідомити :

  • за телефоном 0-4336-2-11-71
  • на електронну адресу 
  • поштою: ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА м. Ямпіль, Могилів-Подільського р-н, Вінницької обл., вул. Свободи, 132.

 

Роз’яснення щодо кампанії декларування 2023 року

Особи, які знаходяться на держслужбі або є посадовими особами органів місцевого самоврядування повинні щорічно, у період з 1 січня до 1 квітня, заповнювати електронну декларацію доходів за минулий рік та подавати її через відповідний е-ресурс – портал НАЗК.

У який строк подаються декларації у 2023 році?

Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи.

Важливо розуміти та взяти до уваги, що доступ до особистих кабінетів на порталі декларування відкрито, тому радимо все таки подати декларацію у період з 1 січня по 1 квітня.

Через повномасштабне вторгнення росії кампанія декларування 2023 року нетипова та складна для багатьох декларантів. Зокрема, і тому, що багато українців втратили свої домівки та були змушені їхати разом із родинами в пошуках безпечного місця.

Важливо допомогти цим посадовцям швидко та просто вказати місце проживання і розібратися з особливістю декларування знищеного житла.

Отож, НАЗК підготувало відповіді на поширені питання декларантів, які переїхали через загрозу.

Чи потрібно декларувати тимчасове житло, яке мені запропонували як внутрішньо переміщеній особі?

Якщо ви проживали там упродовж половини звітного періоду або станом на останній день звітного періоду (31 грудня 2022 року), то таке житло варто декларувати в розділі «Об’єкти нерухомості». Якщо за рік кількість місць проживання змінювалася і користування одним житлом не тривало понад пів року, то варто декларувати лише об’єкт нехухомості, де ви проживали станом на 31 грудня 2022 року (або ж 2021 року, якщо ви ще не подали декларацію за цей період).

Важливо розрізняти право власності та право користування. У першому випадку (власність) житло вказується, лише, якщо станом на останній день звітного періоду залишаєтьсь у вашій власності. У другому (право користування, оренда) майно декларується, якщо ви проживалив ньому понад половину звітного періоду (більше 183 днів) чи станом на останній день звітного періоду.

Якщо ви тимчасово переїхали до своєї родини (батьків чи сестер та братів) та проживали з родичами протягом більше ніж 183 днів або станом на 31 грудня, то зверніть увагу, що такі родичі можуть бути членами сімї для цілей декларування і відомості про них можуть підлягати відображенню в декларації за умови, що ви з ними були повязані спільним побутом та мали взаємні права та обовязки (крім випадки, коли взаємні права та обовязки не мали характеру сімейних). Детальніше про це див. п. 46 Роз’яснень.

Чи потрібно декларувати житло, яке знищили російські окупанти?

Якщо ваш будинок знищили, то відомості про такий об’єкт підлягають відображенню в розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації до моменту виключення відомостей про нього із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Аналогічний підхід застосовується до транспортних засобів: до зняття з обліку знищеного транспортного засобу відомості про нього відображаються у розділі 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби» декларації

У разі знищення об’єкта незавершеного будівництва або цінного рухомого майна (крім транспортних засобів) відомості про таке майно не підлягають декларуванню.

Водночас слід враховувати, що в щорічній декларації (з будь-якою позначкою), декларації кандидата на посаду за 2021 рік зазначаються відомості про право власності на об’єкти декларування станом на 31 грудня 2021 року (тобто до початку повномасштабного вторгнення та знищення окупантами майна українців).

Яку адресу для листування вказувати?

Адресу для листування потрібно вказувати станом на дату подання декларації. Натомість адресу проживання необхідно вказувати станом на останній день звітного періоду.

Якщо ваше зареєстроване та місце фактичного проживання  на кінець звітного періоду збігаються, після заповнення відомостей про зареєстроване місце проживання оберіть позначку «Збігається з місцем фактичного проживання».

Коли адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання не збігаються, треба зазначити окремо відомості про зареєстроване місце проживання та заповнити блоки полів «Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку суб’єкту декларування Національним агентством може бути надіслано кореспонденцію».Водночас додатково обрати одну з таких  позначок:

«це адреса місця фактичного проживання» — у разі, якщо вказана адреса є адресою місця фактичного проживання;

«це адреса для листування» — у разі, якщо вказана адреса є адресою для листування з Національним агентством, але не є адресою місця фактичного проживання. Наприклад, є адресою місця роботи.

Якщо адреса місця фактичного проживання збігається з адресою для листування з НАЗК, оберіть позначку «це адреса місця фактичного проживання».

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції"

Інформація для здійснення повідомлення має бути відома викривачу у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням ним служби чи навчання або його участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені, зокрема, відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення тощо.

Повідомлення може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення можна подати через телефонну лінію, офіційний вебсайт, захищену електронну пошту.

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЛІНІЇ ПРЯМОГО ЗВ‛ЯЗКУ 

Спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції

ПРОКУРАТУРА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(м. Вінниця, вул. Монастирська, 33)

korrupcia.vin@gp.gov.ua

(0432) 32-92-32         “гаряча лінія”

(0382) 75-51-39         “телефон довіри”

 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

(м. Вінниця, вул. Театральна, 10)

stop_corruption.vinnitsa@dis.np.gov.ua

 (068) 841-81-73
(0432) 59-33-87         “телефон довіри”

УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗБЕКИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

(м. Вінниця, вул. Грушевського, 27)

usbu_vin@ssu.gov.ua 

(0432) 53-13-09                                 чергова частина

(0432) 35-62-16                              “телефон довіри”

Національне антикорупційне бюро України

0-800-503-200

044-246-34-11 

info@nabu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції України

044  200-06-96

anticor_reports@nazk.gov.ua

Територіальне управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницькому

Телефон:

0382619011,

черговий:

0987773402

public.ki@dbr.gov.ua

 З питань вчинення корупційних діянь з боку посадових осіб обласної і районних державних адміністрацій можна повідомляти:

 ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

(м. Вінниця, вул. Соборна, 70)

stop_korupcia@vin.gov.ua

 (0432) 65-17-61                                       

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції 

Завідувач сектору - ГУСАК Олег Іванович 

Головний спеціаліст сектору - МАКСИМЕНКО Катерина Анатоліївна 

час роботи: пн-чт з 8:00 до 17:00                                   

пт з 8:00 до 15:45

Повідомлення на автовідповідач приймаються цілодобово

телефона гаряча лінія обласної державної адміністрації 0 800 216 433                                               

@mail :  oda@vin.gov.ua

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь