Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

ЮРЧЕНКО АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Освіта вища.

Народився 17 серпня 1968 року в с. Дзигівка Ямпільського району Вінницької області

• По закінченню Дзигівської середньої школи працював в колгоспі «Україна» с. Дзигівка.
  • У 1986 році вступив до Одеського інституту народного господарства за спеціальністю економічне та соціальне планування.
  • З липня 1987р. по червень 1989 р. проходив строкову військову службу.
  • У 1993 році закінчив Одеський інститут народного господарства та отримав кваліфікацію економіста.

Трудова діяльність

• З 1993р. по 2012р. працював у контрольно-ревізійному відділі в Ямпільському районі на різних посадах, у тому числі з 2001р. по 2012р. на посаді начальника контрольно-ревізійного відділу.
  • З березня 2012р. по вересень 2014р. працював економістом філії «Ямпільський райавтодор». З вересня 2015р. по листопад 2015р. – економістом ТОВ «Новобуд».

Одружений: дружина Юрченко Вікторія Іванівна

Сини: Юрченко Микола та Юрченко Павло