Відкриті дані

Що таке відкриті дані?

Говорячи про відкриті дані, ми маємо на увазі величезні масиви структурованої інформації, яка існує і з’являється у процесі життєдіяльності нашої країни в цілому та нашої громади зокрема, та продукти на їх основі, які роблять життя громадян комфортнішим, безпечнішим, заможнішим. Що більше їх оприлюднено, то відкритіша влада, то потужніше розвиваються міста, то більше стартапів та власних справ започатковується і процвітає.

Публічна інформація у формі відкритих даних - це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних» (зі змінами) структурні підрозділи Ямпільської міської ради  оприлюднюють на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua інформацію у формі відкритих даних.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта

Дистанційне навчання

Для того, щоб пройти курс, необхідно мати обліковий запис в Google (електронну пошту ...@gmail.com). Якщо посилання не спрацювало, перейдіть на головну сторінку Google Classroom, натисніть на кнопку «Приєднатися до класу» та введіть код — lge2wrv. Інструкцію щодо використання Google Classroom можна переглянути за посиланням.

Методичні матеріали

Література для професійного розвитку