Приватизація

Оголошення про продаж комунального майна

Інформація про результати продажу об'єкта малої приватизації

29.09.2023 Рішення сесії №1799 «Про включення комплексу будівель та споруд виробничого призначення, що розташовані за адресою: вул. Тичини, буд. 8/40, м. Ямпіль, Могилів-Подільського району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2023 році»

-Оголошення про продаж комунального майна об'єкту малої приватизації –  11/100 частини приміщення кінотеатру, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Велика Кісниця, вул. Центральна, буд. 80.

-Оголошення про продаж комунального майна об'єкту малої приватизації –  нежитлової будівлі літера «А», що знаходиться за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, м. Ямпіль, вул. Тичини, буд. 6-В.

-Про включення нежитлової будівлі літера «А», що розташована за адресою: вул. Тичини, буд. 6-В,  м. Ямпіль, Могилів-Подільського району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2023 році та його приватизацію

-Інформація про результати продажу обєкта малої приватизації

Оголошення про продаж комунального майна

-Про включення будинку тваринника з молочним блоком, що розташований за адресою: вул. Вишнева, буд. 51-в, с. Качківка, Могилів-Подільського району в перелік об'єктів, які підлягають приватизації у 2023 році та його приватизації