Електронна петиція

ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ - це особлива форма колективного звернення громадян до Ямпільської міської ради, що здійснюється через офіційний веб-сайт Ямпільської міської ради за допомогою системи електронної ідентифікації особи.

Петиція повинна стосуватися питань місцевого значення, віднесених до компетенції територіальної громади та органів місцевого самоврядування Ямпільської міської територіальної громади.

Значною перевагою електронної петиції є зручність, оскільки зникає потреба фізично збирати підписи на підтримку петиції. Достатньо зареєструватись, викласти своє звернення на сайті та спостерігати за кількістю голосів, поданих на підтримку петиції. З моменту оприлюднення електронної петиції,  її може прочитати та підтримати кожен громадянин. Також мають можливість ознайомитись із петицією представники ЗМІ, депутати та чиновники ще до набрання такою необхідної кількості голосів.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти.

На веб-сайті, що здійснює збір підписів, обов’язково зазначається дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.

Електронна петиція оприлюднюється на офіційному веб-сайті протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).

У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що повідомляється автору (ініціатору) не пізніше строку, встановленого для оприлюднення.

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-сайті є датою початку збору підписів на її підтримку.

Електронна петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менше 100 (ста) підписів протягом не більше як 30 календарних днів з дня оприлюднення.

Зверніть увагу:

Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборну агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Електронна петиція не може містити прямих образ, оціночних суджень без наведення доказів такої оцінки на ім’я конкретних осіб; назву юридичної чи фізичної особи без її на це згоди.

Для подачі електронної петиції скористайтеся формою "Електронні петиції", що розміщена на сайті.

18.08.22 Рішення сесії 1460 Про затвердження Порядку подання та розгляду електронної петиції в Ямпільській міській раді