Заклади загальної середньої освіти

2-13-33,

2-11-94

6

Опорний навчальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 імені І. Богуна м.Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області"

ВЕРГЕЛЕС  Валентина  Анатоліївна

2shool_yampil@ukr.net

2-25-99,

2-11-75

7

ТРУБА  Тетяна  Григорівна

gymnasium@i.ua

2-22-90,

2-16-92

Філії       ЗСО  І-ІІ ст.

1

Бушанська філія ЗСО І-ІІІ ст.(ОНЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 імені І. Богуна м.Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області")

МОСКАЛЮК  Ліна  Василівна

bushaschool@ukr.net