A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Заклади загальної середньої освіти

№ з/п

Школа

Прізвище, ім'я, по батькові

директора ОНЗ,завідувача філії

Електронна  адреса

Телефон робочий

 

Опорні школи

ЗЗСО  І-ІІІ ст.

 

 

 

1

Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Велика Кісниця Ямпільської міської ради Вінницької області»

КОНОФОЛЬСЬКИЙ  Анатолій  Гаврилович

[email protected]

2-66-30

2

Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дзигівка  Ямпільської міської ради Вінницької області»

КАЗЬМІРЕВСЬКИЙ  Юрій Юрійович

[email protected]

2-91-25

3

Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Довжок Ямпільської міської ради Вінницької області»

АНДРУЩЕНКО  Аліса  Петрівна

[email protected]

2-53-48

4

Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Клембівка Ямпільської міської ради Вінницької області»

 

ГОРОБЕЦЬ  Лариса  В'ячеславівна

[email protected]

2-45-68

5

Опорний навчальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Т. Шевченка  м. Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області"

МОТУЗ  Наталія  Петрівна

zavuch[email protected]ukr.net

2-13-33,

2-11-94

6

Опорний навчальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 імені І. Богуна м.Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області"

ВЕРГЕЛЕС  Валентина  Анатоліївна

[email protected]

2-25-99,

2-11-75

7

Опорний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія Ямпільської міської ради Вінницької області"

ТРУБА  Тетяна  Григорівна

gymnasium@i.ua

2-22-90,

2-16-92

 

Філії       ЗСО  І-ІІ ст.

 

 

 

1

Бушанська філія ЗСО І-ІІІ ст.(ОНЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 імені І. Богуна м.Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області")

МОСКАЛЮК  Ліна  Василівна

[email protected]

-

2

Гальжбіївcька філія ЗСО І-ІІст.  ( Опорний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія Ямпільської міської ради Вінницької області")

СТОРОЖУК  Валентина Василівна

[email protected]

2-75-26

3

Гонорівська філія ЗСО

 І-ІІст.   ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дзигівка  Ямпільської міської ради Вінницької області»)

ЧОРНА  Раїса  Юріївна

gonorivka@gmail.com

2-85-36

4

Качківська філія     ЗСО

 І-ІІст.  ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Довжок Ямпільської міської ради Вінницької області»)                        

ПЕРЕВОЗНЮК  Лідія  Василівна

[email protected]

2-47-83

5

Миронівська філія     ЗСО І-ІІ ст.( Опорний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія Ямпільської міської ради Вінницької області )

БУРДЕЙНА  Аліма  Михайлівна

[email protected]

2-83-57

6

Михайлівська філія ЗСО І-ІІ ст.   (ОНЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 імені І. Богуна м.Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області")

ЧОРНА  Алла  Михайлівна

nvk-michajl@meta.ua

2-69-15

7

Писарівська філія  ЗСО

 І-ІІст. ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Клембівка Ямпільської міської ради Вінницької області»

)

АНДРІЦОВА  Інна  Михайлівна

[email protected]

2-87-25

8

Придністрянська філія  ЗСО І-ІІст. ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Велика Кісниця Ямпільської міської ради Вінницької області»)

БАЖУРА  Анатолій  Володимирович

[email protected]

2-63-14

9

 Цекинівська філія    ЗСО

 І-ІІст.   ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Велика Кісниця Ямпільської міської ради Вінницької області»)

ШАРКО  Тетяна  Петрівна

[email protected]

2-74-46

10

 Северинівська філія      ЗСО І-ІІст.  ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Довжок Ямпільської міської ради Вінницької області»)

ЗАХАРЧУК  Наталя  Олександрівна

[email protected]

2-55-87

11

Безводнвський (НВК)  

( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дзигівка  Ямпільської міської ради Вінницької області»)

ПИСАРСЬКИЙ Геннадій Миколайович

[email protected]

2-77-25

12

 Русавський НВК     ( Опорний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія Ямпільської міської ради Вінницької області"

МЕЛЬНИК  Сергій  Мілентійович

[email protected]

2-79-49

 

Філії       ЗО  І ст.

 

 

 

13

Добрянський НВК ЗО І ст.( Опорний навчальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Т. Шевченка  м. Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області"

КОРЕЦЬКА  Любов  Петрівна

[email protected]

2-81-50

14

Ратушанський (НВК)   ( Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти I-III с. Клембівка Ямпільської міської ради Вінницької області»

СТЕПАНЧУК  Світлана  Іванівна

[email protected]

2-51-22

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь