ЦИФРОВА ГРОМАДА

ЯМПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ВПРОВАДЖУВАТИМЕ ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ЗАДЛЯ КОМФОРТУ МЕШКАНЦІВ

КІБЕРБЕЗПЕКА ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЯК НАДІЙНО ЗАХИСТИТИ ВАШІ ПРИСТРОЇ І ДАНІ НА НИХ

ПІДСУМКОВИЙ ЗАХІД ЗА ПРОЄКТОМ «DIGITAL ВІННИЧЧИНА: ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД» З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ ПРОГРАМ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ 10 ГРОМАД ВІННИЧЧИНИ

Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад: навчальна програма “Інструменти електронної

демократії”

Презентація Програм інформатизації 10 громад

ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ СЕРВІСІВ ДІЯ ТА ЇХНЯ КОРИСТЬ ДЛЯ ГРОМАД

Інструменти е-комунікації для роботи із громадами. Продовження роботи над проєктом з цифровізації

ТРИВАЄ РОБОТА В МЕЖАХ ПРОЄКТУ «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

На Вінниччині відбувся онлайн-вебінар  «Визначення пріоритетів цифровізації громади» в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

Відбувся онлайн-вебінар з цифрової трансформації в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

На Вінниччині відбувся тренінг з цифрової трансформації в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

ФОРУМ ЦИФРОВИХ ГРОМАД ВІННИЧЧИНИ

Дія.Цифрова освіта — це національний проєкт із розвитку цифрової грамотності, що має 2 складові: онлайн та офлайн.

ЯК ОФОРМИТИ ПОВТОРНУ ВИДАЧУ СВІДОЦТВ ТА ВИТЯГІВ ПРО НАРОДЖЕННЯ, СМЕРТЬ, ЗМІНУ ІМЕНІ ТА ШЛЮБ НА ДІЇ

Як громаді стати цифровою