Ямпільська громада впроваджуватиме цифрові рішення задля комфорту мешканців

Дата: 30.06.2023 17:37

Сьогодні депутати Ямпільської міської ради на сесійному засіданні одноголосно підтримали проєкт Програми інформатизації та цифровізації громади на період до 2025 року та прийняли рішення про її затвердження.

Дана програма це документ, в якому зафіксовані плани інформатизації та цифрових перетворень в різних сферах життєдіяльності громади. Вона  першочергово націлена на  забезпечення потреб наших мешканців в отриманні якісних послуг, зокрема онлайн. В переліку робіт та завдань - впровадження електронних черг у ЦНАП та дитсадках, Е-журнали у школі, створення цифрових реєстрів, розширення мережі відеонагляду, підключення електронних державних сервісів,створення Wi-fi точок доступута ін.

На етапі розробки та  кінцевого проєкту проводилось громадське обговорення з мешканцями. Важливим є і той факт, що Програма пройшла погодження Міністерства цифрової трансформації.

Нагадаємо, що Програму  розроблено в межах нашої участі у  проєкті «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» завдяки сприяння та підтримки Вінницької обласної військової адміністрації у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини».

Також втілення проєкту стало можливим за фінансової підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Протягом 6 місяців представники 10 громад Вінничини працювали над розробкою своїх Програм Інформатизації, опановували нові діджитал-компетенції та практики застосування інструментів е-демократії.

Висловлюємо щиру вдячність експертам Digital Vinnytsia Region , Вінницька обласна військова адміністрація , Програма EGAP , Фонд Східна Європа та всім розробникам Програми міської ради за результат!!!

Далі розпочнеться етап впровадження Програми, тому щиро сподіваємось на гарні результати в кінці її дії!

Фонд Східна Європа

Програма EGAP

Digital Vinnytsia Region

Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини»