Проекти регуляторних актів

12.01.2024 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення Ямпільської  міської ради

«Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Ямпільської міської територіальної громади»

12.01.2024 Проєкт    Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Ямпільської міської територіальної громади

Правила розміщення зовнішньої реклами на території Ямпільської міської територіальної громад

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Ямпільської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ямпільської міської територіальної громади»

Проєкт Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Ямпільської міської територіальної громади

Проєкт Про затвердження «Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Ямпільської міської територіальної громади»

15.05.2023 Проєкт Про розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади»

05.04.22 Проект Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік

20.05.21 Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Ямпільської міської територіальної громади

12.04.21 Про затвердження Правил благоустрою території  Ямпільської  міської територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу до прєкту рішення міської ради "Про затвердження Правил благоустрою території Ямпільської міської територіальної громади"

07.04.21 Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік Додаток.

30.04.2020р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів  на території Ямпільської міської ради Вінницької області"

24.04.2019р.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів:

- проекту рішення Ямпільської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

-        проекту рішення Ямпільської міської ради  «Про встановлення  місцевих податків  і зборів на території  Ямпільської  міської ради Вінницької області»;

-        проекту рішення Ямпільської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік  на території  Ямпільської міської ради».

26.04.2019 р. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина 2020 рік

26.04.2019 р. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік  на території  Ямпільської міської ради​

26.04.2019р.Про встановлення  місцевих податків  і зборів на території  Ямпільської  міської ради Вінницької області

28.03.2019 р.Про затвердження Положення  про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації