Інформація щодо рівня води в р. Дністер!

Доводимо до відома населення, що станом на 7.00 ранку 24.05.2019 року рівень води в річці Дністер піднявся до позначки 4,05 м. Нагадуємо, що це пов’язано з проходженням дощового паводка в басейні Дністра та зі скидними витратами з Дністровського водосховища.

08:56 24.05.2019

До уваги населення щодо підняття рівня води в річці Дністер!

Звертаємо увагу населення, що за повідомленням Державного агентства водних ресурсів України у зв’язку з проходженням дощового паводка в басейні Дністра, а також з огляду на прогноз Укргідромецентру щодо припливу до Дністровського водосховища у період 22-27 травня 2019 року, скидні витрати з Дністровського водосховища становитимуть 22-27 травня –1100 м3/с з подальшим коригуванням.

09:19 23.05.2019

Дитячий крок у дорослий футбол

22 травня на центральному міському стадіоні «Колос» відбулись Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»-2018/2019. Ямпільський ФК «Тірас» приймав гостей із м. Одеси та м. Первомайськ Миколаївської області.

17:17 22.05.2019

Оновлюють дорожню розмітку

Ямпільська міська рада інформує, що з метою безпечного пересування учасників дорожнього руху на комунальних вулицях міста триває робота з оновлення дорожньої розмітки. Зокрема, триває процес нанесення фарби на дорожньому полотні по вулицях Гоголя, Соборній, М. Козачинського, Козацької слави, Сонячній.

14:42 21.05.2019

Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів, дівчат та юніорок

З 17 по 19 травня 2019 р. в м Києві (Пуща Водиця) проходив чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів, дівчат та  юніорок, який зібрав більше 800 учасників, що представляли 20 збірних обласних команд України.

14:21 21.05.2019

Увага! Конкурс!

Ямпільська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт з незалежної оцінки земельної ділянки (цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) комунальної власності територіальної громади по вулиці Соборній, 32/14 у м. Ямполі Вінницької області.

14:08 20.05.2019

Ямпільщина відсвяткувала День Європи в Україні

17 травня на центральній алеї міста Ямполя по вулиці Свободи поблизу міського фонтану відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. Розпочалося свято із презентації виставки, представленої творчими силами учнівського та педагогічного колективів загальноосвітніх шкіл міста та району. Ідея, яку вони втілили у виставці, була напрочуд цікавою та неординарною – учасники свята мали змогу ознайомитися із історією, символікою, традиціями та скуштувати національних страв різних європейських країн.

18:31 17.05.2019

Дорогі ямпільчани!

Сердечно вітаю вас з Днем Європи в Україні! Це свято, яке в черговий раз нагадує нам, що Європа починається в усіх куточках нашої країни, а українці – це свідома, відповідальна та європейська нація.

13:03 17.05.2019

Відбулась 32 сесія 7 скликання Ямпільської міської ради

15 травня відбулася чергова 32 сесія Ямпільської міської ради.Першим для обговорення було винесено питання розгляду клопотання робочої групи підприємців м. Ямполя щодо внесення змін до рішення сесії Ямпільської міської ради №711 від 21.06.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» та до проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», а саме зменшення відсоткового розміру ставки податку.

10:04 17.05.2019

Запрошуємо на виставку-продаж

19 травня 2019 року з 7.00 в центрі м. Ямполя на площі біля міського фонтану відбудеться виставка-продаж голубів, кролів, сільськогосподарської живності та декоративної птиці.

09:36 17.05.2019