Шановні працівники державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2019 08:25

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівника державної виконавчої служби!

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі.   Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Переконаний, що служіння його величності Закону і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а ваші знання, досвід, високі людські якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.

Бажаю вам щастя, миру, здоров’я, родинного тепла та благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі забезпечення правопорядку в нашій державі!

Нехай здійснюються ваші найзаповітніші мрії. Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода! Мудрості вам, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко