У Ямполі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки

Дата: 20.12.2019 11:40

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – дива, казки, надії на здійснення мрій та віру у краще. У святковій колоритній атмосфері 19 грудня, у день Св. Миколая, у центральній частині міста Ямполя на площі біля фонтану відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. Цей захід зібрав багато дітвори, яка з нетерпінням очікувала на святкову забаву.  І хоча цьогорічна зима не порадувала нас снігом ,  настрій у всіх був чудовий.

Слова привітання з нагоди відкриття ялинки сказав міський голова Анатолій Юрченко, який побажав і малим, і дорослим миру, радості, щастя, добра, гарних Новорічно-Різдвяних свят та разом із учасники художньої самодіяльності районного будинку культури заспівав колядку. Піднесений передноворічний настрій всім присутнім забезпечили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, які проводили із малечею цікаві конкурси, рухливі ігри та водили  хороводи. На свято також  завітали Миколай та  казкові персонажі Вовчика, Зайчика, баби Яги.

Всі з нетерпінням чекали того моменту, коли новорічна красуня-ялинка засяє яскравими вогниками, і хоча баба Яга намагалась цьому перешкодити, цей момент настав. Діти з радістю почали водити навколо неї хороводи.

Свято відкриття ялинки закінчилось, а чарівна красуня залишилась нас радувати аж до кінця свят .

Мешканці та гості міста мали змогу зафіксувати миттєвості гарного настрою свята у фотозонах на площі Богдана Хмельницького, та пригощатись смаколиками  і гарними напоями, що пропонували  підприємці міста.

Гарних, веселих Всім свят!