Шановні ямпільчани!

Дата: 24.12.2019 15:42

Мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати  значну частину громади міста - віруючих-католиків з Різдвом Христовим!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки. яка віщує гарні зміни.

Тепло цього великого свята однаково зігріває усіх християн нашого міста, незалежно від віросповідання та національної приналежності.

За святковою вечерею із родинами, старими друзями і добрими сусідами ми ділимося спогадами про радощі і прикрощі, будуємо нові плани, плекаємо світлі мрії та надії.

Хай світло Різдвяної зірки зігріє кожну домівку, запалить у кожному серці вогонь Віри, Надії та Любові! Міцного вам здоров’я, миру, добробуту, сповнення мрій та задумів, добрих помислів, радості. Нехай у ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийде радісне свято – Різдво Христове!

З повагою, міський голова   Анатолій Юрченко