Шановні ямпільчани! Дорогі батьки та діти! Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2019 08:03

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов Покровителя. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної дитини. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться! Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини й принесе довгожданий мир у нашу державу, а в кожній оселі панують добробут та злагода!

З повагою,  міський голова Анатолій Юрченко