Вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2020 12:49

14 лютого у районному будинку культури відбувся урочистий захід, під час якого Ямпільщина відзначала День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-у річницю виводу радянських військ з території Республіки Афганістан. Це данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної Афганської війни.

Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, хто увійшовши у безсмертя, залишився  вірним військовому обов’язку.

У заході прийняли участь міський голова А. Юрченко,  голова районної ради С. Гаджук , заступник голови райдержадміністрації М. Труба, голова районної спілки ветеранів Афганістану О. Білінський. У своїй промові посадовці засвідчили глибоку шану і повагу мужності та витримці воїнів-інтернаціоналістів, їх небайдужості до долі Батьківщини та свого народу і сьогодні. Багато теплих слів і побажань пролунало на адресу цих мужніх воїнів, було вручено почесні грамоти, квіти та цінні подарунки.

Голова районної спілки ветеранів Афганістану О.Білінський згадав земляків, які не повернулись з тієї  війни, про біль,  який ще довго буде щеміти в грудях рідних і близьких, бо загиблих не повернути. А також розповів про роботу спілки та плани на майбутнє.

Працівники відділу культури та аматори сцени доклали усіх зусиль, щоб створити піднесений настрій на цьому святковому і одночасно трагічному святі.

За традицією, на завершення заходу було покладено квіти до меморіалу пам’яті загиблим в Афганістані.