Дорогі ямпільчани!

Щиро вітаю вас зі святом – Вербною неділею! Це світле християнське свято ми зустрічаємо з гілочками верби в руках. Верба очищає наші помисли і дає нам здоров’я, оберігає від негараздів.

12:08 21.04.2019

Дякуємо за особистий внесок у чисте довкілля

Підтримуючи чудову ідею зробити наше місто чистим та привабливим та з нагоди Дня довкілля в Україні, працівники Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ямпільської міської ради під керівництвом начальника Центру Івана Рябоконя прибрали від пластику, поліетилену, скла та іншого побутового сміття близько 1,5 км берегової зони вздовж ріки Дністер.

13:46 20.04.2019

Зробили хорошу справу

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Тому за ініціативи Ямпільської міської ради, продовжуючи заходи в рамках проведення двомісячника благоустрою міста, напередодні цього дня, 19 квітня, вздовж дороги, що веде до центральної арки парку над р. Дністер, та в напрямку самої ріки було висаджено 25 саджанців ялин та 35 деревцят лип.

16:51 19.04.2019

«Квітневе інтермеццо» - конкурс юних талантів

19 квітня у концертній залі Ямпільської дитячої музичної школи відбулося урочисте відкриття V Відкритого інструментального конкурсу юних виконавців «КВІТНЕВЕ-ІНТЕРМЕЦЦО-2019», участь у якому беруть юні таланти музичного мистецтва із різних районів області та м. Кишинеу сусідньої сонячної Молдови.

15:40 19.04.2019

Нове життя міського тротуару

Ямпільська міська рада інформує, що по вулиці Мануїла Козачинського проводиться вимощення тротуару плитами, які попередньо були демонтовані з площі по вулиці Незалежності, яка на даний час теж перебуває в стадії реставраційних робіт.

17:01 17.04.2019

Підтримано спільну громадську ініціативу

Уже тривалий час серед шкільної спільноти – педагогічного та батьківського колективу ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м. Ямполя обговорюється питання присвоєння школі імені Т.Г. Шевченка.

16:38 17.04.2019