Ямпільські таланти підкорювали Польщу

На запрошення бурмістра міста Сицув (Польща) Даріуша Маняка та за підтримки Ямпільської міської ради учні та викладачі Ямпільської дитячої музичної школи долучилися до святкової програми XVI Загальнонаціонального благодійного концерту, який відбувся 26 січня в цьому польському місті.

13:57 30.01.2019

Навчання по роботі дільниці оповіщення

25 січня у холі районного будинку культури відбулося навчальне заняття по роботі дільниці оповіщення міста Ямполя на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.Інструктаж для голів та інших представників міської та сільських рад було проведено працівниками Ямпільського районного військового комісаріату. Присутніх ознайомили зі складом дільниці, її завданнями та принципом роботи.

11:39 25.01.2019

Ямпільщина відзначила День Соборності України

21 січня у великій залі Ямпільської райдержадміністрації зібрались представники державних органів влади та Ямпільської міської ради, а також працівники закладів та установ міста, учнівська молодь та педагогічні колективи загальноосвітніх міських шкіл, щоб відзначити День Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

14:01 21.01.2019

Будьте обережними на дорогах під час складних погодних умов!

За останню добу у Ямполі випало близько 16 см снігу. Міська рада повідомляє що, починаючи із другої години ночі, у місті працює комунальна техніка, яка вже розчистила основні міські дороги. Зараз триває процес розчищення менших вулиць та провулків.

08:20 21.01.2019

У Ямполі на Дністрі відзначили свято Водохреща

Цьогоріч 19 січня на свято Хрещення Господнього на річці Дністер було справді людно. Зануритися в освячену річкову воду прийшло близько однієї тисячі ямпільчан. Окрім чоловіків, які, зазвичай, щороку приходять в це свято до ріки, було багато представниць прекрасної статі, і навіть малі діти зі своїми батьками.

16:43 19.01.2019