Інформація для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Дата: 13.07.2020 09:11

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ямпільської міської ради інформує про прийняття Міністерством юстиції України наказу «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 19.05.2020 № 1716/5, яким затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації та який набрав чинності 01.06.2020.

Звертаємо увагу, що відповідно до п.103 ст.28 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (зі змінами та доповненнями), невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено цим Законом є підставою для відмови в державній реєстрації.

Також нагадуємо про можливість використання Єдиного порталу державних послуг «Дія» для реєстрації, зміни і припинення діяльності фізичною особою-підприємцем та реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю на підставі модельного статуту або переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.