Будьте обережними на дорогах під час складних погодних умов!

За останню добу у Ямполі випало близько 16 см снігу. Міська рада повідомляє що, починаючи із другої години ночі, у місті працює комунальна техніка, яка вже розчистила основні міські дороги. Зараз триває процес розчищення менших вулиць та провулків.

08:20 21.01.2019

У Ямполі на Дністрі відзначили свято Водохреща

Цьогоріч 19 січня на свято Хрещення Господнього на річці Дністер було справді людно. Зануритися в освячену річкову воду прийшло близько однієї тисячі ямпільчан. Окрім чоловіків, які, зазвичай, щороку приходять в це свято до ріки, було багато представниць прекрасної статі, і навіть малі діти зі своїми батьками.

16:43 19.01.2019

«Нова радість стала» над Ямполем лунала

18 січня у м. Ямполі на площі біля міської новорічної ялинки відбувся районний зимовий фестиваль народної творчості «Різдвяне диво», який зібрав колядників та щедрувальників від сільських територіальних громад Ямпільщини, які чарівним виконанням колядок та щедрівок – від старовинної, автентичної до сучасної – зуміли передати колорит та святкову атмосферу циклу зимових новорічно-різдвяних свят.

14:34 18.01.2019