Зустріч з виборцями.

Дата: 10.07.2020 17:06

Сьогодні відбулася зустріч  народного депутата Верховної Ради України Геннадія Вацака з депутатським корпусом Ямпільської міської ради та активістами міста.

На зустрічі було піднято ряд болючих питань для міста: ремонт частини дороги державного значення Т-02-02 «Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань» протяжністю 2 км., що проходить через Ямпіль, на в’їзді  до міста зі сторони Могилів-Подільського; ремонт  Ямпільської дитячої спортивної школи; підтоплення прилеглих до русла річки Дністер  територій та ряд інших питань. Геннадій Анатолійович обіцяв посприяти у вирішенні важливих питань, а за вирішення  питання дороги взявся відразу.

Також, присутні мали можливість почути інформацію про роботу Верховної Ради з перших вуст , адже ямпільчан турбують не лише проблеми власного міста, а і усієї країни. Тільки небайдужість та спільні зусилля кожного з нас допоможуть нам побудувати процвітаючу країну.