Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

Дякуємо за особистий внесок у чисте довкілля

Дата: 20.04.2019 13:46

Підтримуючи чудову ідею зробити наше місто чистим та привабливим та з нагоди Дня довкілля в Україні, працівники Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ямпільської міської ради під керівництвом начальника Центру Івана Рябоконя прибрали від пластику, поліетилену, скла та іншого побутового сміття близько 1,5 км берегової зони вздовж ріки Дністер.

Молодь своїм прикладом демонструє прояв бажання жити у місті із зеленими та прибраними парками і скверами, із чистими вулицями та провулками, охайними зонами відпочинку та місцями проведення активного дозвілля.

Долучаймося до благородної справи благоустрою міста, адже День довкілля не обмежується лише одним днем – третьою суботою квітня, він має тривати постійно. Наше чудове місто Ямпіль заслуговує бути красивим, а ми, ямпільчани, заслуговуємо на проживання у красивому та охайному місті!