Зробили хорошу справу

Дата: 19.04.2019 16:51

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Тому за ініціативи Ямпільської міської ради, продовжуючи заходи в рамках проведення двомісячника благоустрою міста, напередодні цього дня, 19 квітня, вздовж дороги, що веде до центральної арки парку над р. Дністер, та в напрямку самої ріки було висаджено 25 саджанців ялин та 35 деревцят лип.

Охоче підтримали ініціативу та долучилися до висадки молодих дерев Ямпільська районна комунальна рятувально-водолазна служба (керівник – Левицький В.А.), Ямпільське міжрайонне управління водного господарства (керівник – Чорній Л.С.), ТОВ «Укрбалонпостач» (керівник – Пасілецький М.П.), районне козацьке товариство «Дністровська Січ» (отаман – Віталій Нестеренко), громадське формування «Кордон» (голова – Василь Соболевський).

Крім того, від сміття було прибрано близько 1,5 км берегової зони над р. Дністер.

Дякуємо всім, хто вніс свою частку в благоустрій нашого чудового міста Ямпіль. Приємно, що ямпільчани докладають спільних зусиль, щоб наше місто було затишним та привабливим.