«Квітневе інтермеццо» - конкурс юних талантів

Дата: 19.04.2019 15:40

19 квітня у концертній залі Ямпільської дитячої музичної школи відбулося урочисте відкриття V Відкритого інструментального конкурсу юних виконавців «КВІТНЕВЕ-ІНТЕРМЕЦЦО-2019», участь у якому беруть юні таланти музичного мистецтва із різних районів області та м. Кишинеу сусідньої сонячної Молдови. Фото без опису

Конкурс відбувається за підтримки Ямпільської міської ради, райдержадміністрації та депутата Верховної Ради України Юрія Македона.

Міський голова Анатолій Юрченко щиро привітав конкурсантів, журі та гостей заходу із початком такого чудового творчого конкурсу та побажав усім вдалого виступу і отримання позитивних емоцій від виконання музичних творів. До привітань долучилася помічник народного депутата Юрія Македона Наталія Дорош, а сам Юрій Миколайович передав вітання з побажаннями перемоги конкурсантам у своєму відеозверненні.

Позмагатися за гран-прі конкурсу з’їхалися виконавці гри на піаніно, скрипці, духових інструментах, баяні, акордеоні, бандурі, гітарі, сопілці та домрі. Різноманіття музичних інструментів у талановитих дитячих руках, безумовно, створює багатожанровість та різноплановість виконання, і від цього конкурс стає ще цікавішим та насиченішим.

Для оцінки виступів учасників було сформоване компетентне та професійне журі.

Для  відкриття інструментального конкурсу були запрошені студенти Тульчинського коледжу культури, які своїм неймовірним виконанням творів на музичних інструментах викликали шквал позитивних емоцій та бурхливих оплесків.

Порадували глядачів маленькі танцюристи, які подарували їм гарний колоритний танець.

Директор Ямпільської дитячої музичної школи Ольга Самойлюк оголосила про початок конкурсу, і змагання за кращого виконавця гри на музичних інструментах розпочалося.

Бажаємо вдалого проведення конкурсу, об’єктивної суддівської оцінки виступів, задоволення від такого прекрасного мистецького заходу та успіхів учасникам під час оголошення результатів! Творчих вам злетів та натхнення!