РЕКОМЕНДАЦІЇ ЯК ПІДГОТОВИТИ ОСЕЛЮ У РАЗІ СИТУАЦІЙ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ:

- нанести захисні смуги зі скочу (паперу, тканини) на віконне скло для підвищення його стійкості та зменшення кількості уламків і уникнення травмування у разі його пошкодження; - по можливості обладнайте укриття у власному підвалі, цокольному приміщенні, захистіть його мішками з піском якщо там є вікна, у разі можливості передбачте наявність аварійного виходу; - забезпечте оселю запасами питної та технічної води; - зробіть запас продуктів тривалого зберігання; - додатково укомплектуйте домашню аптечку засобами надання першої медичної допомоги; - підготуйте (закупіть) засоби первинного пожежогасіння, вогнегасники; - підготуйте ліхтарики (комплекти запасних елементів живлення), гасові лампи та свічки на випадок відключення енергопостачання; - підготуйте (закупіть)  прилади (примус) для приготування їжі у разі відсутності газу і електропостачання; - підготуйте необхідні речі та документи на випадок термінової евакуації або переходу до захисних споруд цивільного захисту або інших укриттів (підвалів, погребів тощо); - особистий транспорт тримайте у справному стані із запасом палива для виїзду з небезпечної зони.

08:22 24.02.2022