ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ КОМФОРТНІ ГРОМАДИ 2022 ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

Дата: 23.02.2022 15:35

Сьогодні відбувся заключний етап конкурсу «Комфортні громади 2022».

У приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось урочисте вручення дипломів і угод представникам громад, які стали його переможцями.

У заході взяли участь голова обласної Ради В’ячеслав Соколовий та його заступник Дмитро Чаленко, а також заступник голови обласної адміністрації Сергій Здітовецький.

На захід завітали голови та  представники всіх 63 громад області.

Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий привітав переможців конкурсу.

Ямпільську громаду представляла  Олеся Віт – керуючий справами виконавчого комітету.  Вона отримала з рук В’ячеслава Соколового Диплом та угоду на реалізацію проєктів  Ямпільської громади.

Нагадаємо, що Ямпільська міська рада перемогла в конкурсі  з двома проєктами - "Комфортна громада для дітей та молоді" та "Здорова нація - запорука могутності держави" (детальніше про проєкти тут - https://yampil-miskrada.gov.ua/2022-rik-12-11-29-24-11-2021/ ).

У цьому році конкурс став ще масштабнішим, а подані проєкти – потужнішими. Майже вдвічі збільшено фінансування проєктів-переможців, що дасть можливість працювати над втіленням у життя дійсно великих проєктів.

В підсумку 88 проєктів-переможців, які будуть реалізовані за співфінансування з обласного бюджету на загальну суму – понад 104,0 млн.грн.

Наступним кроком стане реалізація проєктів.