ЧЕРГОВА 19 СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 22.02.2022 16:03

22 лютого 2022 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука  відбулось пленарне засідання 19 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання.

У засіданні чергової сесії  взяли участь 21 депутат, секретар міської ради Семенюк Вадим та заступник міського голови  Труба Михайло, керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних установ, підприємств, організацій, старости, представники засобів масової інформації.

Депутати  розглянули 55 питань порядку денного.

Ухвалили  рішення  про  фінансову участь громади в ремонті автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Мова йде про 3 дороги нашої громади та співфінансування   з міського бюджету по ремонтних роботах на суму 1500,0 тис грн.

Затвердили  Програму  розвитку та підтримки населених пунктів  Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік. На реалізацію Програми передбачили 500,0 тис.грн.

Депутати схвалили зміни до ряду Положень окремих відділів Ямпільської міської ради, затвердили Статут Інклюзивно-ресурсного центру Ямпільської міської ради у новій редакції.

Підтримано більшістю голосів розроблення Комплексного плану просторового розвитку  території Ямпільської міської територіальної громади.

Прийняли рішення, стосовно комунальної власності по  окремих об’єктах та приміщеннях.

З метою реалізації завершення робіт по об’єкту будівництва «Реконструкція частини першого поверху головного лікувального корпусу ВЕ (Н) МД КНП «Ямпільська ЦРЛ»,  на засіданні прийнято рішення надати згоду на прийняття функцій замовника по зазначеному об’єкту  - КНП «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради та звернутись до   ДП «Архітектурно-будівельний інжиніринг» щодо передачі проєктно-кошторисної документації по об’єкту.

Окремо заслухано звіти старост Ганзюка М.М. та Кучервей О.В. – Великокісницького та Петрашівського старостинських округів відповідно. Депутати визнали їхню роботу задовільною.

Схвалили рішення по  34 проєктах рішень, щодо врегулювання земельних питань.

На завершення засідання, міський голова подякував депутатському корпусу за конструктивну роботу, наголосив на згуртованості всіх та закликав бути єдиними перед викликами сьогодення.