РЕКОМЕНДАЦІЇ. ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ІНФОРМУВАННЯ. БЕЗ ПАНІКИ

Дата: 24.02.2022 08:17

Жителі Ямпільської міської територіальної громади.

У зв’язку з подіями що спостерігаються на кордонах нашої країни та ситуації в цілому, та введенні надзвичайного стану на території України та Вінницької області гостро стоїть питання щодо дій цивільного населення у разі ускладнення військової обстановки. Існують рекомендації щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій природнього, техногенного, соціального чи воєнного характеру.

У разі отримання інформації про загрозу бойових дій, або інформацію про наближення військ агресора при першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону де можуть початись бойові дії, але перед цим необхідно переконатись, що зона до якої ви плануєте направитись є безпечною, та Вас там чекають. У разі неможливості виїхати особисто, відправте дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих, друзів в місця та території де немає загрози та які знаходяться подалі від критичних об’єктів та територій (наприклад військових частин, кордонів з країною агресора, важливих промислових та енергетичних об’єктів, тощо. Найбільш вдалими можуть бути сільські населені пункти з відсутністю військової чи промислової інфраструктури.) Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. В іншому випадку якщо на території де ви проживаєте розпочнуться бойові дії, залишати його буде вкрай  небезпечно. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати Ваш будинок та зібрати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні надзвичайної ситуації або при організованій евакуації у безпечні зони.