СУМНА ЗВІСТКА

Сумна звістка надійшла до Ямполя  - 11 серпня 2021 року на 85-му році після тривалої хвороби пішов з життя наш земляк, Почесний громадянин м.Ямполя

11:15 13.08.2021

УВАГА!  ЗАБОРОНЕНО СПАЛЮВАТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ

УВАГА! ЗАБОРОНЕНО СПАЛЮВАТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ

Інформуємо, що під час збирання врожаю ранньої групи зернових в поточному році на полях нашої області сталося три пожежі. Тому питання виникнення  пожеж, що стаються внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття на сьогоднішній день стоїть дуже гостро. Сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади. До їх складу входять пил, окис  триазоту, вуглекислий газ, важкі метали тощо, які осідають у легенях. Шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна.

09:57 12.08.2021

Шановні землекористувачі!

Нагадуємо про необхідність приведення у відповідність до чинного законодавства користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства (ділянки під городами). Так, відповідно до Земельного Кодексу України земельні ділянки для фізичних осіб мають знаходитися у власності або користуванні (на умовах оренди). Також повідомляємо, що згідно частини четвертої статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених  Земельним Кодексом України, проводиться один раз по кожному виду використання. Прошу звернути особливу увагу власників державних актів на право власності  на земельні ділянки старого зразка (червоні державні акти без визначення кадастрового номера), щодо необхідності занесення відомостей про речове право  та визначення координат, місцезнаходження в Національній Кадастровій Системі (публічна кадастрова карта).

15:54 11.08.2021

Сьогодні відбулося чергове засідання виконкому, на якому розглянуто 18 питань з різних сфер життєдіяльності виконавчих органів

Членами виконавчого комітету було заслухано доповіді  щодо внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 63 «Про міський бюджет на 2021 рік, про включення визначеного майна до переліку 1 типу на намір передачі його в оренду, про  надання службового приміщення та видачу спеціального ордера, про реалізацію державної політики на території громади з питань соціального захисту дітей-сиріт та Дітей, позбавлених батьківського піклування.

18:11 10.08.2021

Засідання комісії з питань розгляду заяв для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам  Ямпільської міської ради

09 серпня 2021 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам  Ямпільської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Труби М.Г. В роботі засідання взяли участь: Колюшко Г.А. - начальник відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради, депутат міської ради; Козюк С.В. - начальник фінансового управління Ямпільської міської ради; Плахотна Г.П. – головний лікар «Ямпільського МЦ ПМСД» Ямпільської міської ради; Рузяк Т.М. - заступник начальника відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради; Работинська О.В. - секретар комісії, головний спеціаліст відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради.

18:05 10.08.2021

Засідання оргкомітету до Дня міста

9 серпня ц.р. у Ямпільській міській раді за участі керівництва міської ради відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до Дня міста Ямполя, проведення якого планується 15 серпня. Під час засідання було затверджено план проведення свята. Обговорено питання здійснення прибирання та благоустрою міста, організації виставок та світлиць старостинських округів, виступів аматорів Япільщини та спортсменів міських спортивних клубів, розважальної програми і т. інше. Члени оргкомітету отримали відповідні доручення міського голови Сергія Гаджука.

19:50 09.08.2021