НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ТИМЧАСОВИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Гуманітарний штаб Ямпільської міської ради отримав продуктові пакети для внутрішньо переміщених осіб від американського гуманітарного фонду Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen (скорочено — WCK), що  підтримує та годує українців під час війни росії в Україні.  Кількість отриманих пакетів складає -1000 шт. На світлинах є продемонстровано, що входить до набору. Вимоги саме цього донора допомоги для її отримання: 1.Оригінал довідок ВПО зареєстрованих в Ямпільській громаді. 2. Продуктові набори отримують родини у яких 2 і більше осіб. Місце видачі незмінне - будівля кінотеатру в місті Ямпіль Увага! ВПО, які проживають в сільській місцевості Ямпільської громади зможуть отримати продуктові пакети в старостинських округах.

15:03 22.07.2022