Спільне засідання комісій напередодні сесії Ямпільської міської ради

24 липня  2023 року роботу по підготовці питань, що пропонуються на розгляд 37 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання продовжила постійна комісія   з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків з органами влади, об’єднаннями  громадян та засобами масової інформації та постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення, спільне засідання яких провела Лідія Петровська.  На порядок денний спільного засідання було внесено 9 питань. В ході роботи депутати заслухали звіт директора Ямпільської ДЮСШ Ямпільської міської ради Геннадія Гречковського про роботу  Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи Ямпільської міської ради. Погодили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання від 30.06.2023 року № 1711 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг»  Ямпільської міської  ради»,  «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 11/100 частини приміщення кінотеатру, що знаходиться за адресою: с. Велика Кісниця, вул. Центральна, будинок 80»,   «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації»,  «Про внесення змін до рішення 29 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання № 1549 від 16.12.2022 року «Про план роботи Ямпільської міської  ради  8 скликання на  2023 рік», детально обговорили проєкт рішення «Про реорганізацію закладу дошкільної  освіти №1 (ясла-садок) м. Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області» Усі питання порядку денного  погоджені депутатами та рекомендовані до розгляду сесією міської ради.

11:43 27.07.2023