Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Дата: 26.01.2024 16:30

26 січня відбулось чергове засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету під головуванням Миколи Шарка. На розгляд комісії було внесено 12 питань серед яких: звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Ямпільської міської ради за 2023 рік  та здійснення ними державної регуляторної політики, затвердження Програм, Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади,  виконання цільових програм термін дії яких закінчився у 2023 році, внесення змін до діючих, змін до штатної чисельності виконавчих органів ради, питання упорядкування  адресної системи в населенних пунктах Ямпільської міської ради тощо. По кожному питанню порядку денного комісії доповідачі надали розгорнуту та вичерпну інформацію.

Загалом голова комісії Микола Шарко зазначив, що засідання комісії пройшло результативно. Усі ключові питання, що стоуються життєдіяльності громади підтримані та внесені на розгляд сесії міської ради, яка відповідно до розпорядження міського голови відбудеться 30 січня 2024 року.