Навчання вчителів фізики ямпільської громади

Дата: 31.01.2024 11:38

30 січня 2024 року в онлайн форматі на платформі Meet відбулося навчання вчителів фізики Ямпільської громади на тему: «Особливості реалізації вимог нового Державного стандарту базової середньої освіти в процесі викладання фізики».

Модератором зустрічі була Баланюк А. В., консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради, яка ознайомила вчителів з особливостями Державного стандарту базової середньої освіти.

З модельними навчальними програм «Фізика. 7–9 класи», їх структурою, очікуваними результатами навчання, видами навчальної діяльності ділилися вчителі фізики: Такул М. В. ( ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. №2 ім. Івана Богуна м. Ямпіль), Мороховець М. М.( ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м. Ямполя), Войнаровський А. С. (філія НВК(ЗДО-ЗСО) І-ІІст. с. Русава ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м. Ямполя). Про важливість дослідницького характеру на уроках фізики у формуванні основних груп компетентностей учнів розповіла Титаренко Н. М., вчителька фізики ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м. Ямполя. Щодо організації НМТ – 2024 та про результати НМТ – 2023, їх проблеми, шляхи їх вирішення ознайомила вчителька фізики, керівник професійної спільноти вчителів фізики Ямпільської громади Зверховська Н. Г.

Вчителі емоційно спілкувались, ділилися своїми думками, проблемами.  Виступи були змістовними, цікавими, інформативними.

Навчання проходило в дружній, науковій та інформаційній обстановці. Всім вчителям бажаю успіхів, сил, позитивних змін у своій діяльності, розвивайте свій педагогічний талант, не зупиняйтесь на досягнутому.

Фото без опису     Фото без опису