«Шляхи вдосконалення професійних компетентностей  шкільних бібліотекарів в умовах сьогодення»

Дата: 26.01.2024 10:47

Фото без описуФото без опису

25 січня 2024 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся вебінар шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Ямпільщини за темою «Шляхи вдосконалення професійних компетентностей шкільних бібліотекарів в умовах сьогодення».

Метою і завданням зустрічі було удосконалення сучасних підходів щодо організації      діяльності шкільної бібліотеки в умовах НУШ, підвищення професійних компетентностей  бібліотекарів та мотивації учасників освітнього процесу.

Модератор заходу, консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л.В. акцентувала увагу на сучасних та ефективних шляхах вдосконалення професійних компетентностей шкільних бібліотекарів в умовах реформування освіти.

Спікерами вебінару були бібліотекарі ЗЗСО громади: Мороховець Н.М.(ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м. Ямполя), Бондаренко О.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.В.Кісниця), Савчинська І.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст.№2 ім. І.Богуна м.Ямпіль), Перебейнос О.А.(філія НВК (ЗДО-ЗСО І-ІІст.) с.Михайлівка  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. №2 ім.І.Богуна м.Ямпіль), Колісник Н.І. (ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Клембівка), Прилипко Г.П.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст.№1 ім.Т.Шевченка м.Ямпіль). Доповідачі презентували інноваційні методи та прийоми роботи  бібліотекаря, окреслели роль і місце шкільної бібліотеки як інформаційно-ресурсного центру НУШ.

Позитивні емоції, залучення всіх учасників заходу до обміну ідеями спонукало до подальшої співпраці та професійної підтримки один одного.