Футбольні баталії юних футболістів

Дата: 15.11.2023 09:57

14 листопада відбулись спортивні змагання з футзалу серед учнів 5,6,7 класів закладів освіти нашої громади.

Присвятили змагання пам’яті директору та тренеру ДЮСШ міста Ямпіль – Володимиру Дюхіну.

Загалом в змаганнях взяли участь 5 команд: ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Клембівка, ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.В.Кісниця, ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Довжок, ОНЗ НВК: ЗЗСО І ст-гімназія м.Ямпіль та ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.Т.Шевченка м.Ямпіль.

Боротьба була запеклою, футболісти  продемонстрували високий рівень підготовки та спортивної майстерності. Захоплюючі моменти та відмінна гра - це те, що об'єднало наших юних спортсменів сьогодні.

З радістю хочемо повідомити про результати змагань:

• Перше місце за гравцями  - ОНЗ НВК: ЗЗСО І ст-гімназія м.Ямпіль
  • Друге місце вибороли спортсмени - ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.В.Кісниця
  • Третє місце посіли футболісти - ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.Т.Шевченка м.Ямпіль

Вітаємо переможців змагань та їхнього тренера!

Дякуємо всім учасникам за чудову гру та фантастичний дух спорту! Бажаємо кожній команді подальших високих досягнень та відзначень!