Дайджест робіт з благоустрою по округах громади

Дата: 04.10.2023 15:55

Робота з  благоустрою на  території Ямпільської громади триває щодня. Адже, прибирати вулиці, вивозити сміття, косити та доглядати газони та паркові зони, проводити впорядкування територій міста та сіл громади - пряма робота наших комунальних служб.

Так, у вересні по старостинських округах виконувались такі роботи :

У Качківському старостинському окрузі поряд із щоденними роботами з благоустрою, комунальниками, старостою та небайдужими односельцями  проведено встановлення 70 м. паркану на кладовищі.

У Великокісницькому старостинському окрузі працівниками з благоустрою  висаджено хвойні дерева, здійнювалось обкошування вздовж доріг, прибирання  та догляд за квітниками та центральною площею села.

В Тростянецькому старостинському окрузі працівники з благоустрою залучались до ремонтування даху в будинку культури села Тростянець. Також тут встановили транспортну зупинку, щоб мешканцям було  комфортніше очікувати необхідний транспорт. А біля нещодавно встановленого дитячого майданчика комунальники зробили для дітей пісочницю, розфарбували її та наповнили піском.

У Гальжбіївському старостинському окрузі відремонтували паркові лавочки,  проводили прибирання у парку Гальжбіївки, а також ліквідовували аварійне дерево у селі Біла.

Михайлівський старостинський округ  -  тут поряд із щоденною роботою з благоустрою зосередили зусилля на заготівлі дров, а також працівники з благоустрою активно були залучені в процес роботи з ремонтування даху будинку культури, зокрема здійснювали його фарбування.

Северинівський старостинський округ  - проведено впорядкування всієї території навколо місцевого кладовища – обкошення, вирубування порослі, вивіз сміття. Активні мешканці спільно з працівниками з благоустрою залучались до проведення  ямкового ремонту дороги .

Про відповідну роботу в решті інших округів проінформуємо в наступних дописах.

Вкотре закликаємо мешканців долучатись до прибирання та впорядкування території біля своїх домоволодінь, при цьому просимо не спалювати сміття та сухі рештки, адже це шкодить навколишньому середовищу та тягне за собою адміністративну відповідальність!