ВДЯЧНІСТЬ ЖИВЕ У НАШИХ СЕРЦЯХ

Дата: 17.03.2023 11:54

На зображенні може бути: вогонь, на відкритому повітрі та текст

21 липня 1941 року місто Ямпіль було окуповане нацистськими військами і Ямпільщина була перетворена у так званий Джугастрянський повіт. Протягом 17-20 березня 1944 року місто було звільнено військами 2-го українського фронту. Статистика свідчить, що під час визволення Ямполя загинуло 49 солдатів та офіцерів. А за період 1941-1944 років полягло 7.5 тисяч воїнів громади. Їх подвиг не згасне у нашій пам’яті, бо вони зробили велику справу для прийдешніх поколінь.

На жаль, українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності від посягань російського агресора. Сучасні захисники Батьківщини виявилися гідними слави своїх дідів і прадідів, і сьогодні ми пишаємось їх героїзмом, силою духу та мужністю, ще твердо віримо у нашу перемогу.

Ми доземно схиляємось перед полеглими героями, завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші діди та прадіди за мирне небо над нашими головами, за те, що дали можливість своїм нащадкам жити, народжувати і виховувати дітей.

Ми продовжуємо виборювати свою незалежність та світле майбутнє для прийдешніх поколінь.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям слава!