НАБЛИЖАЮТЬСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ  ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ СТАТУТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.12.2022 11:47

На цьому тижні відбулись громадські слухання в Слободо-Підлісівському, Цекинівському, Великокісницькому та Порогівському старостинських округах.

Головуючими на громадських слуханнях були в перших двох округах – Геннадій Колюшко, в двох останніх – старости Микола Ганзюк та Інна Іриковська.

Статут розроблено від імені та в інтересах територіальної громади на основі Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших актів законодавства України з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей організації та здійснення місцевого самоврядування. Крім того, статут визначає та деталізує у своїх нормах підзвітність, прозорість, відкритість діяльності міськради та її службовців, визначає процедури та форми для реалізації безпосередньої участі жителів у вирішенні питань місцевого значення, процесі прийняття рішень.

На слуханнях мешканці вносять свої пропозиції, що будуть розглянуті у відповідності до нормативних актів міськради.

Зазначимо, що подібні обговорення відбулися в кожному старостинському окрузі. На черзі центр громади, тут слухання відбудуться 12 січня і  після узгодження всіх пропозицій документ буде винесений на розгляд сесії Ямпільської міської ради.