Загинув у День Прапора України: війна забрала життя ще одного нашого захисника

Дата: 29.08.2022 16:00

Захищаючи незалежність нашої держави, 23 серпня віддав своє життя житель с. Цекинівки старший прапорщик КРАМАРЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ 14.04.1977 р.н.

Він загинув у боях під Авдіївкою Донецької області під час ворожого артилерійського обстрілу.

Все частіш кровожерлива війна торкається своїм чорним крилом Ямпільщини. Скільки молитов, скільки надії на повернення рідної людини додому – та один страшний день цієї клятої війни перекреслив все.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька – син. Де їм знайти сили витримати це горе?

Відданий громадянин, патріот Крамаренко Олександр все своє життя присвятив служінню Україні. Народився і виріс у селі Козлів Могилів-Подільського району. Доля привела його до с. Цекинівки, де він служив прикордонником.Тут виховував з дружиною сина, був для них опорою та сильним плечем. Тут знайшов друзів. Звідси був мобілізований на війну.

Його любили за доброту, чуйність і щирість. На нього рівнялися підлеглі, а старші командири були впевнені, що служба - під надійним контролем. Він був прекрасним батьком, мріяв стати дідусем…Війна обірвала всі мрії.

Захищаючи наше майбутнє в синьо-жовтих кольорах, старший прапорщик Крамаренко Олександр загинув за свободу і незалежність нашої держави у день, коли ми вшановуємо свій прапор як символ вільної і нескореної нації.

Вчора, 28 серпня поховали українського воїна з військовими почестями під стрілецький залп у рідній стороні у с. Козлів Яришівської сільської територіальної громади. Над його могилою гордо здійнявся синьо-жовтий стяг як символ пам’яті про нескорену і вічну душу Героя.

Схиляємо голови перед його неоціненним подвигом. Пам’ятаємо про полеглого захисника України, який до останнього тримав прапор свободи!

Співчуваємо сім’ї, родині, друзям покійного, розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Світлий, добрий спомин про Крамаренка Олександра назавжди залишиться в наших серцях та спогадах.

Царство небесне та вічна пам'ять воїну! Герою слава!