ПОПРОЩАЛИСЬ З ВІРНИМ СИНОМ УКРАЇНИ

Дата: 25.08.2022 16:35

Сьогодні, 25 серпня Ямпільська територіальна громада проводжала в останню путь свого героя - захисника, воїна світла Міхая Степана Михайловича, жителя с.Северинівки.

18 серпня під час артилерійського вогню при обороні Миколаївської області від російського агресора обірвалось життя Степана - відважного, мужнього солдата, навідника мотопіхотного відділення.

Обірвались мрії… Осиротіла вся родина: згорьована мати, дружина та діти, брати та сестри... Україна втратила ще одного свого вірного сина.

Гірко й несправедливо втрачати наших захисників.

Міхай Степан народився у 1976 році у багатодітній сім’ї. У Северинівці він пішов до школи, тут трудився у місцевому господарстві, звідси пішов до лав війська. За плечима мав військовий досвід, починаючи з 2014 року. Ще місяць тому він супроводжував в останню путь тіло свого побратима писарівчанина Юрія Щербака, а вже нині і його душа приєдналась до Небесного Війська.

Траурна процесія розпочалась о 9-й годині ранку від Ямпільської територіальної лікарні, звідки ямпільчани у живому коридорі, прихиливши коліна, встеляючи шлях квітами, із синьо-жовтими стягами проводжали загиблого воїна до його рідної Северинівки.

Зустрічали свого Героя сотні северинівчан, рідні та близькі, друзі, товариші, побратими, щоб провести його навіки в останню дорогу.

Відкрив траурний мітинг староста села Анатолій Гаврилюк. Слова глибокої скорботи висловив міський голова Сергій Гаджук. Лунали слова співчуття від представників військомату, районної військової адміністрації, вчителів, священнослужителя.

У пам’яті кожного, хто знав Міхая Степана він залишиться добрим і щирим, чесним і відважним, справжнім патріотом України.

Поховали українського воїна у рідній землі з військовими почестями під стрілецький залп.

Вічна пам'ять тобі, Герою! Світлий, добрий спомин про тебе назавжди залишиться в наших вдячних серцях та спогадах.

Нехай Всевишній дарує тобі Царство Небесне, а Україні - ПЕРЕМОГУ, спокій та мир, за які ти віддав своє життя.