ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧИХ НАУК ГРОМАДИ

Дата: 27.01.2022 12:11

26 січня  2022 року  на платформі Meet в онлайн форматі відбулося  зустріч-навчання вчителів біології, географії, хімії  закладів загальної середньої освіти Ямпільської  громади на тему: «Реалізація дослідницького підходу в процесі навчання біології, географії, хімії в контексті змісту Державного стандарту  базової середньої освіти. ЗНО-2022,його особливості».

Модератором зустрічі була  Баланюк А.В., консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради. Своєю дослідницькою роботою на уроках   ділились вчителі: Мельник Г.А., вчителька географії  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. с.Клембівка, Калетнік Н.А., вчителька  біології  ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м.Ямполя, Бойко Л.А. та Катрук К.В., вчителі хімії ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. №1 ім.Т.Шевченка м.Ямпіль. Вчителі  розповідали про різні  форми та методи   реалізації дослідницького підходу  на своїх уроках географії, біології, хімії   в онлайн та офлайн форматах. Про дослідницьку роботу з біології в позаурочний час  у філії ЗСО І-ІІст. с.Цекинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. с.В.Кісниця розповіла  вчителька біології Сизотченко Г.О.

Про ЗНО-2022, його особливості   ознайомила Баланюк А.В. Охарактеризували сертифікаційні роботи з біології та географії за попередні роки та надали свої рекомендації щодо підготовки учнів до ЗНО - 2022 вчителі опорних навчальних закладів м.Ямполя Пасілецька В.В. і Росінська О.С.

Навчання проходило  активно, інформаційно, продуктивно в дружній  обстановці.