ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ  ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.01.2022 09:22

22 січня 1919 року увійшло в життя українців як вагоме національне свято – День Соборності України. У цей день було проголошено Акт злуки, що фактично об’єднував український народ – Схід та Захід, розділений історією та кордонами інших держав.

День Соборності – свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави, визнаною світовою спільнотою.

Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Жодна сила не зламає міцну духом націю, ми вистоємо перед усіма труднощами та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей.

У цей святковий день бажаю усім ямпільчанам здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, життєвої енергії та успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної України!

міський голова Сергій Гаджук