Продовжується реєстрація пасік в органах місцевого самоврядування та подання документів на отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї у 2021 році
Ямпільська міська рада нагадує, що Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» затверджено план природного районування бджіл; порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки; порядок реєстрації пасіки; Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.
З метою ідентифікації та обліку пасік, обліку кількості бджолиних сімей та декларування ветеринарно-санітарного стану власники пасік або уповноважені ними особи отримують паспорт пасіки та додаток до нього. Видача ветеринарно-санітарного паспорта пасікипередбаченаст. 13 Закону України "Про бджільництво"
Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, видається районним (міським) управлінням ветеринарної медицини на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки.
Після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки територіальним органом Держпродспоживслужбипасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, в органах місцевого самоврядування. Реєстрація пасіки здійснюєтьсяза заявою про реєстрацію пасіки власника пасіки або уповноваженої ним особи в день звернення. До заяви додається засвідчена заявником копія паспорта пасіки.
Також нагадуємо, що в Ямпільській міській раді продовжується прийом документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї у 2021 році.
Бюджетні кошти, які спрямовуються на державну підтримку розвитку тваринництва, в тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».
Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.
У разі наявності більше ніж 300 бджоло сімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей до 1 жовтня поточного року, подають за місцезнаходженням пасіки до органу місцевого самоврядування такі документи:
• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
• копію рішення про державну реєстрацію потужності;
• копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
• копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
• копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
• довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
• копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
• довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)