Ускладнення погодних умов

Дата: 15.02.2021 18:57

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології з 15 лютого 2021 року по Вінницькій області  очікується ускладнення погодних умов: незначні опади у вигляді снігу; значне зниження температури повітря до 20°, місцями до 25° морозу; незначні  пориви вітру; снігові замети; на дорогах ожеледиця. Просимо заздалегідь планувати маршрути, перевіряти технічний стан транспортних засобів, без потреби не залишати домівки, повідомляти про свій маршрут рідних.

У зв'язку із значним похолоданням на території Ямпільської міської територіальної громади працюють пункти обігріву розташовані у приміщеннях: Ямпільського територіального центру для одиноких непрацюючих громадян з 8.00 до 20.00 , приймального відділення Ямпільської територіальної лікарні -  цілодобово,  товариства Червоного Хрестата та амбулаторіях і фельдшерсько-акушерських пунктах старостинських округів за графіком роботи.