День Дністра відзначили з користю для довкілля

Дата: 24.05.2019 15:01

24 травня у м. Ямполі з нагоди відзначення Міжнародного дня  Дністра до екологічної акції зі збереження довкілля долучилися та упорядкували більше 600 м узбережжя річок Дністра та Русави небайдужі працівники деяких організацій та установ міста, а саме: Ямпільське міжрайонне управління водного господарства (керівник – Чорній Л.С.), Ямпільська районна комунальна рятувально-водолазна служба (керівник – Левицький В.А.), КУ «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян» (керівник – Кузьма О.П.) та учні разом зі своїми класними керівниками ОНЗ «НВК: закладу загальної середньої освіти І ступеня-гімназії» (директор – Труба Т.Г.).

Спільними зусиллями вони викосили паркову та прибережні зони від високої трави, прибрали зазначену територію від побутового сміття, пластика, поліетилену та скла.

Висловлюємо велику подяку учасникам упорядкування прибережних територій за їхню завзятість, соціальну відповідальність та бажання жити в охайному місті!