Четверо віртуозів на одній сцені

Дата: 14.05.2019 21:50

14 травня на сцені Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості незабутню концертну програму подарували глядачам справжні майстри своєї справи – талановиті, віртуозні, неперевершені артисти, – квартет гітаристів «Київ» Національної філармонії України, які завітали до Ямполя в рамках XVІІ міжнародного фестивалю імені Д.І. Чайковського та Н.Ф. Фон Мекк за особистої підтримки депутата Вінницької обласної ради Геннадія Вацака.

Прославлений квартет гітаристів «Київ» на професійній сцені існує уже 26 років, і за цей час порадував глядачів своїми виступами не лише на території України, а й далеко за її межами.

Справжніми витворами музичного мистецтва у жанрах класичної і популярної сучасної музики вражали присутніх у залі неймовірно захоплюючою технікою гри на гітарі Заслужений артист України Володимир Шаруєв, Руслан Черемних, Олег Григорович та Марія Шаруєва.

Глядачі були щедрими на оплески, дарували артистам квіти, виходили на сцену, щоб подякувати гітаристам за прекрасний виступ та подарований пречудовий настрій.

Наприкінці концерту ведучий заходу від імені організаторів фестивалю вручив подяку міському голові Анатолію Юрченку за сприяння в організації та проведенні концерту в Ямполі, а Анатолій Володимирович від імені небайдужих ямпільчан висловив велику вдячність артистам за їхню майстерність, професіоналізм і незабутні враження та емоції, які переповнювали всіх, хто знайшов час, та прийшов долучитися до прекрасного.