Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

У Ямполі відзначили День Перемоги

Дата: 09.05.2019 21:17

09 травня ямпільчани та гості міста відзначили світле та значиме для нас свято – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 10 ранку наші сивочолі ветерани з медалями та орденами на грудях разом із міським головою Анатолієм Юрченком, головами міської та районної ради ветеранів, районної організації інвалідів війни,збройних сил та учасників бойових дій, районним керівництвом та громадськістю міста вшанували пам'ять загиблих співвітчизників та поклали квіти до підніжжя Меморіалу слави та пам’ятного знака Героям-ямпільчанам, загиблим в АТО.

Після цього розпочалися урочистості з нагоди свята. Анатолій Юрченко привітав усіх з Днем  великої Перемоги, а також вручив букети квітів двом ветеранам, які в цей день святкували свої Дні народження – Ляховецькому Василю Федоровичу (96 років) та  Пошвіну Миколі Павловичу (90 років).

Свято продовжилося концертною програмою, втіленою творчими силами ансамблю «Ветеран» Ямпільської міської ради та аматорами сцени, які подарували глядачам чудове виконання пісень воєнних років. Для всіх присутніх, а особливо для ветерана Василя Ляховецького, лунали музичні вітання у виконанні його доньки Лілії та онучки Тетяни.

Гучними оплесками глядачі подякували організаторам та виконавцям заходу, який в черговий раз нагадав нам про героїзм, неоціненний подвиг та мужність ветеранів, завдяки яким ми маємо майбутнє. І ми завжди пам’ятатимемо тих, хто не повернувся з фронтів війни, хто ціною власного життя виборов Перемогу.